ثبت نام كاربر ورود به سايت
 جستجو
پایگاه های مهم
 

 

لینکهای مهم
 

 

 

  

 

 

 
 

 


اخبار
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان: ارجمندی فرماندار زاهدان در جلسه رسیدگی به مشکلات مردم کورین و نصرت آباد که با حضور پشنگ ریگی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضاء و ریش سفیدان كه درفرمانداری شهرستان برگزار شد، گفت: یکی از مشکلات مردم منطقه نصرت آباد و کورین کمبود ولتاژ برق و خاموشی مکرر ناشی از آن می باشد که با پیگیری های صورت گرفته رفع این مشکل و برق دار کردن مناطق فاقد پوشش برقی این منطقه با همکاری اداره برق تا پایان خردادماه سال آینده انجام خواهد شد

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان فرماندار با بیان این مطلب در جلسه شورای ترافیک زاهدان بامحوریت رسیدگی به معضلات خیابان شریعتی این شهر که با حضور دادستان عمومی و انقلاب و اعضاء در محل فرمانداری زاهدان برگزار شد، گفت: حضور بنگاه ها و نمایشگاه های خرید و فروش اتومبیل در خیابان شریعتی زاهدان چندین سال است که باعث ایجاد مشکلاتی در این محل شده که شامل ایجاد ترافیک، سلب آسایش ساکنین محلی، ازدحام جمعیت و ... می باشد، و تنها راهکار مقابله با این معضل، جابجایی آنها به مکان دیگری از شهر و ساماندهی قانونی آنها است.

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان زاهدان ضمن سفر به بخش نصرت آباد از شهرک گراغه بازدید کرند و مشکلات مردم این شهرک را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زاهدان در اين ديدار فرماندار و فرمانده نيروي انتظامي استاندار سيستان و بلوچستان را همراهي نمودند و با خانواده سرتيپ دوم شهيد عبدا... دشتي زاده ديدار کردند

  ادامه خبر ...

جلسه معارفه رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهندس پرویز معینی مقدم با حضور فرماندارو معاونین ، معاون مدیرکل راه وشهرسازی استان و مشاور استاندارو مدیرکل حراست استانداری برگزار شد .

  ادامه خبر ...

عباسعلی ارجمندی فرمانداراز ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن اﻣﺎم ﻋﻠﯽ (ع) اﯾﻦ ﺷﮭﺮﺳﺘﺎن ﺑﺎزدﯾﺪ بعمل آوردند.

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان عباسعلی ارجمندی فرماندار درهمایش همنامان امام زمان (عج) ومادر گرامیشان شرکت کردند .

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان عباسعلی ارجمندی فرماندار نیز در این مراسم که بمناسبت ولادت حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد برگزارشد شرکت نمودند .

  ادامه خبر ...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زاهدان نخستین همایش انجمن خیرین اندیشه ساز با حضور حضرت آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان ، ارجمندی فرماندار زاهدان ، ائمه جمعه و جماعات تشیع و تسنن ، مدیران کل و مسئولین شهرستان برگزار شد

  ادامه خبر ...

فرماندار زاهدان که در این جلسه با حضور اعضا و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد گفت: در حال حاضر حدود 300 نفر معلم مازاد در سیستم آموزش و پرورش شهرستان زاهدان وجود دارد که تصمیم بر آن شده است که از این نیروها در زمینه تشکیل و برگزاری کلاس های فوق برنامه و کمک آموزشی در پایگاه های مختلف آموزشی این شهر، استفاده شود.

  ادامه خبر ...

صفحه 5 از 31اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

 
 

<<سال اقتصاد و فرهنگ ، با عزم ملی و مدیریت جهادی >>

 
 

 

عباسعلي ارجمندي

فرماندار شهرستان زاهدان

 

 

 

زمان
 
اوقات شرعی
 
وضعیت آب و هوا
 
وضعیت آب و هوای شهر 
 زاهدان
دمای فعلی :  23

حداکثر دما :  36
حداقل دما :  18
 
 

 

 
 

 

پورتالهای استان
 

 

Copyright 2009 by Raahbar Corporation
طراحی و اجرا پورتال و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر